Bestyrelsen

Kathrine Bloch
Formand

Kontaktoplysninger
Tlf.: 40998162  
kathrineblochs@gmail.com
Mette Devantié
Bestyrelsesmedlem

Kontaktoplysninger
Tlf.: 20724615
mette@devantie.dk
Carsten Knudsen
Kasserer

Kontaktoplysninger
Tlf.: 23469264
hikcbk@unics.dk
Malene Danielsen
Sekretær

Kontaktoplysninger
Tlf.: 21 28 82 89
mvaldgaardn76@gmail.com
Lars Lisby
Bestyrelsesmedlem

Kontaktoplysninger
Tlf.: 20457222
lars.lisby@gmail.com

Arrangement-, events- og opvisningsudvalg

Liselotte Minna Jensen

Kontaktoplysninger
Tlf.: 29913825
liselotteminna@hotmail.com
Sandie Andrésen

Kontaktoplysninger
Tlf.: 22124262
sandie4264@gmail.com
Alberte Lund Madsen

Kontaktoplysninger
Tlf.: 93873825
berte_madsen@hotmail.com
Dan Tranberg


Kontaktoplysninger
Tlf.: 26117597
dantranberg@outlook.dk

Haludvalg

Lars Lisby
Ny haludvalg

Kontaktoplysninger
Tlf.: 20457222
lars.lisby@gmail.com
Jane Stampe Christensen


Kontaktoplysninger
Tlf.: 20489806
jane.stampe@get2net.dk

PR og kommunikation

Kathrine Bloch
PR-ansvarlig

Kontaktoplysninger
Tlf.: 40998162  
kathrineblochs@gmail.com
Firma: Ernstorn.dk
Fotograf: Nicoline Ernstorn


Kontaktoplysninger
Tlf.: 26558334
nernstorn@gmail.com

Frivilligudvalg

Liselotte Minna Jensen

Kontaktoplysninger
Tlf.: 29913825
liselotteminna@hotmail.com
Mette Dal Hasager


Kontaktoplysninger
Tlf.: 51293932
mette.dal@gmail.com
Alberte Lund Madsen

Kontaktoplysninger
Tlf.: 93873825
berte_madsen@hotmail.com
Hadsten Idrætskreds - din idrætsforening i Hadsten - CVR nr 3044 7484