Instruktører

Mette Dal
Blefræserne (forældre-barn, årgang 2017-2018)

Kontaktoplysninger
Tlf.: 51293932
mette.dal@gmail.com
Kirsten Gade Malmos
Mini (forældre-barn, 3-4 år)
Lørdags-familiefræs

Kontaktoplysninger
Tlf.: 28779979
gadekirsten@gmail.com
Helene Højland
Piger årgang 2013-2014

Kontaktoplysninger
Tlf.: 23452995
hhojland@mail.dk
Klaus Bagge
Tumlinge (drenge, årgang 2013-2014)

Kontaktoplysninger
Tlf.: 22129394
klaus_bl@hotmail.com
 
Terese Stensgaard
Girlz (piger, 0.-1. kl.)

Kontaktoplysninger
Tlf.: 21220590
terese@teservice.dk
Mette Devantié
Cool Kids (piger, 1.-2. kl.)
Cool Kids (drenge, 1.-2. kl.)
LadyCross

Kontaktoplysninger
Tlf.: 20724615
mette@devantie.dk
Sofie Stabel Graabek
Super Piger (piger, 2.-3. kl.)
Jeanne Nørtoft Pedersen
Rytmetøser (piger, 2.-5. kl.)

Kontaktoplysninger
Tlf.: 60823677
jeanne-pedersen@live.dk
Sabine Mogensen
Pilates

Kontaktoplysninger
Tlf.: 21 84 67 78
Sabine.Mogensen@nilfisk.com
Gunvor Bakkegaard
Ældreidræt

Kontaktoplysninger
Tlf.: 22222385
gunvor@oedumdamgaard.dk
 
Dorte Odgaard
Blefræserne (forældre-barn, årgang 2017-2018)

Kontaktoplysninger
Tlf.: 42434150
dorteodgaard@gmail.com
Merete Lyngsø
Puslinge (drenge og piger, årgang 2014-2015)

Kontaktoplysninger
Tlf.: 23739682
meretedh@hotmail.com
Martin Laursen
Tumlinge (drenge, årgang 2013-2014)

Kontaktoplysninger
Tlf.: 40894694
mlaurs18@gmail.com
James Say
Tumlinge (drenge, årgang 2013-2014)

Kontaktoplysninger
Tlf.: 24200874
jamesdsay@yahoo.co.uk
 
Kathrine Bloch
Girlz (piger, 0.-1. kl.)
Super Piger (piger, 2.-3. kl.)
Mix (drenge, 3.-5. kl., og piger, 3.-5- kl.)

Kontaktoplysninger
Tlf.: 40998162  
kathrineblochs@gmail.com
Maya Lundorf
Super Piger (piger, 2.-3. kl.)
Solveig Møller Hellemann
Super Piger (piger, 2.-3. kl.)
Dan Tranberg
Mix (drenge, 3.-5. kl., og piger, 3.-5- kl.)
HIK Junior-springere  (drenge og piger 5. kl. og op)

Kontaktoplysninger
Tlf.: 26 11 75 97
dantranberg@outlook.dk
 
Lone Sørensen
LadyCross

Kontaktoplysninger
Tlf.: 30138454
lone.nyborg@os.dk
Herdis Holst
Spænd op & spænd af

Kontaktoplysninger
Tlf.: 24679801
herdisholst@mail.dk
 
Evald Trangbæk
Gymnastik/motion for voksne drenge, 50+

Kontaktoplysninger
Tlf.: 30532035
selling_jordhulen@mail.tele.dk

Hjælpeinstruktører

Jan Dinnesen
Mini (forældre-barn, 3-4 år)
 
Maria Engsig
Piger årgang 2013-2014
Simone Danielsen
Piger årgang 2013-2014
 
Sofie Kragesand
Girlz (piger 0.-1. kl.)
Mix (drenge 3.-5. kl., piger 3.-5. kl.)
 
Kasper Larsen
Cool Kids (drenge, 1.-2. kl.)

 
Camille Eriksen
Cool Kids (piger, 1.-2. kl.)


 
Alma Mortensen
Rytmetøser (piger, 2.-5. kl.)


 
Emilie Lisby
CoolKids (drenge, 1.-2. kl.)
Anna Koroleva
Mix (drenge, 3.-5. kl., og piger, 3.-5- kl.)
 

Sille Hørdum
Mini (forældre-barn, 3-4 år)

 

Nikoline Bøttern Pedersen
Piger åragang 2013-2014

Kontaktoplysninger
Tlf.: 22317915
bottern@webspeed.dk
 
Cecilia Myrdal
Girlz (piger, 0.-1. kl.)

 
Signe Bech
Cool Kids (drenge, 1.-2. kl.)
 
Lise Say
Cool Kids (piger, 1.-2. kl.)

 
Cecilie Devantié
Cool Kids (piger, 1.-2. kl.)


 
Mathilde Kjær Andersen
Rytmetøser (piger, 2.-5. kl.)
Freja Brændstrup Sørensen
Mix (drenge, 3.-5. kl., og piger, 3.-5- kl.)
Ida Bach Nielsen
Mix (drenge, 3.-5. kl., og piger, 3.-5- kl.)
Merete Nikolajsen
Mix (drenge 3.-5. kl., piger 3.-5. kl.)
HIK Junior-springere (drenge og piger 5. kl. og op)
Hadsten Idrætskreds - din idrætsforening i Hadsten - CVR nr 3044 7484